Kaczmarski Inkasso – wizytówka firmy

Kaczmarski Inkasso – wizytówka firmy

W jaki sposób zapobiegać zadłużeniu? Sposobów jest kilka – można próbować windykacji samodzielnie, zgłosić sprawę bezpośrednio do sądu, a można też… skorzystać z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej. Jedną z najlepiej i najdłużej funkcjonujących takich instytucji w Polsce jest Kaczmarski Inkasso. Opinie o przedsiębiorstwie wielokrotnie potwierdziły, że miejsce to zapewnia najwyższą jakość usług i fachowe porady dotyczące sposobów windykowania zaległości. Sprawdź najważniejsze informacje o Kaczmarski Inkasso.

Misja i zakres usług

Główną ideą przyświecającą wrocławskiej firmie windykacyjnej jest, krótko mówiąc, „pomoc w znalezieniu wyjścia”. Oznacza to, że pracownicy Kaczmarski Inkasso zapewnią odpowiednią metodę windykacji każdemu, kto ma trudności z odzyskaniem zaległej należności od danego przedsiębiorstwa. W ofercie firmy możemy więc znaleźć:

  • usługi windykacyjne (metoda polubowna, model łączony oraz windykacja sądowo-egzekucyjna),
  • prewencja zadłużenia (monitoring należności, pieczęć prewencyjna i detektyw),
  • giełdę wierzytelności.

Kto może zgłosić się do Kaczmarski Inkasso w celu uzyskania wsparcia w walce z nierzetelnym dłużnikiem? Klientami firmy są głównie przedsiębiorstwa ze wszystkich sektorów gospodarki, a zatem instytucje, które z różnych powodów mają problem z odzyskaniem swoich długów, np. za dostarczone usługi na podstawie umowy cywilno-prawnej.

Najważniejsze wyróżnienia i kontakt z firmą

Analizując historię rozwoju wrocławskiej firmy, można zauważyć, że praca w ramach przyjętych wartości i konsekwencja w działaniu to główne cechy charakterystyczne Kaczmarski Inkasso. Opinie, jakie na temat tego przedsiębiorstwa wyrazili specjaliści w branży, jasno wskazują, że jest to instytucja, której można zaufać. Warto chociażby wspomnieć nagrodę „Turbiny Polskiej Gospodarki”, wręczoną przez Gazetę Finansową w 2012 r.

Więcej informacji o Kaczmarski Inkasso znajduje się w poświęconym instytucji artykule na Wikipedii. Aby skontaktować się z pracownikami firmy, wystarczy zajrzeć na jej stronę internetową lub zadzwonić na specjalną infolinię.

Jedna myśl w temacie “Kaczmarski Inkasso – wizytówka firmy

  1. Kaczmarski Inkasso kojarzy mi się przede wszystkim z profesjonalizmem, ale też z ludzkim podejściem do człowieka…miałem firmę, niestety nie wszystko poszło jak zakładałem i moje zobowiązania obsługuje właśnie Kaczmarski… można się dogadać.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s